چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلي > مراکز طرف قرارداد > شرکت نت برگ 
 

 

 

 

بسمه تعالی

به اطلاع همکاران محترم می رساند؛  اداره رفاه کارمندی اقدام به انعقاد تفاهم نامه با « شرکت نت برگ » نموده است.  و کلیه همکاران هیات علمی و غیرهیات علمی و خانواده های محترم ایشان می توانند از امکانات تفریحی، فرهنگی ورزشی شرکت مذکور با تخفیف ویژه استفاده نمایند.

جهت اطلاع آن دسته از همکارانی که اطلاعاتی نسبت به این شرکت ندارند می رساند این شرکت دارای یک ‌سایت اینترنتی می باشد که تخفیف هایی را در هر زمینه به کاربران خود ارائه می نماید. هر کاربر می تواند وارد سایت این شرکت شده و نوع خدمت ارائه شده ، قیمت اصلی ، درصد تخفیف و‌قیمت نهایی را مشاهده کرده و‌اقدام‌ به خرید‌ نماید. لازم‌ به ذکر است جزئیات هر پیشنهاد ذیل همان‌ پیشنهاد درج گردیده هست. به طور مثال اگر قصد استفاده از یک ‌رستوران را دارید منوی رستوران مورد نظر ادرس، شماره تلفن، درصد تخفیف و‌شرایط استفاده از تخفیف در همان صفحه قابل دسترسی می‌باشد. همچنین‌ نظرات کاربرانی که از رستوران مورد نظر نیز استفاده کرده اند ، نقاط قوت و ضعف ، جهت راهنمایی برای انتخاب اگاهانه تر موجود ‌است.

در قرارداد دانشگاه با شرکت مذکور موارد ذیل جهت استفاده شما عزیزان درج شده است :

1 -  استفاده از پیشنهادات سازمانی با تخفیف بیشتر (بین ۵ تا ۱۰ درصد تخفیف بیشتر)

2-  امکان ذخیره ۵ درصد از خرید هر بار شما و‌استفاده از این‌مبلغ به عنوان تخفیف در خرید بعدی ( این ذخیره شامل خریدهای بند ۱ نمی شود )

نحوه استفاده:

ابتدا با استفاده از لینک‌ ذیل که مختص دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می باشد نسبت به ثبت نام در سایت نت برگ اقدام نمایید  و از ان پس با مراجعه به لینک‌مذکور وارد فضای کاربری خود شوید.

        همکاران محترم توجه نمایند پس از انتخاب خدمت مورد نظر و پرداخت هزینه، 5% تخفیف مازاد به حساب کاربری افراد اضافه خواهد شد و در خریدهای بعدی تحت عنوان "استفاده از موجودی حساب" قابل استفاده می باشد. همچنین در منوی " نت برگ سازمانی" در سایت مذکور نیز تخفیف های ویژه پرسنل دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی علاوه بر کلیه تخفیف های سایت برای همکاران قرار داده شده است

        در نظر داشته باشید با هر‌بار وارد شدن به فضای کاربری خود می بایت اسم خود و لوگوی دانشگاه را‌بالای صفحه مشاهده نمایید در غیر این سیستم‌ شما را به عنوان پرسنل دانشگاه علوم بهزیستی و‌توان بخشی شناسایی نمی نماید.

       امکان خرید و رزرو تمامی خدمات فوق پس از ثبت نام در سایت و با استفاده از کارتهای بانکی متصل به شتاب میسر می باشد. پرسنل و خانواده های ایشان می‌توانند بدون محدودیت زمانی اقدام به خرید بلیط تخفیف دار به تعداد دلخواه از این سامانه نمایند و کد مربوط را دریافت کنند. و با مراجعه به مرکز مربوطه و ارائه کد خریداری شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

******

تفاهم نامه تا 22 دی ماه 1398 دارای اعتبار می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره پشتیبانی 4196000 تماس حاصل نمائید.
 

به منظور ورود به سامانه نت برگ(ویژه همکاران محترم دانشگاه) لطفا کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

دانشگاه علوم بهزیستی و ...گروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی