چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام بیمه تکمیلی درمان و عمر

 

"ثبت نام بیمه درمان و عمر تکمیلی کارکنان شاغل در سال 97-1396"

 

 بدین وسیله به اطلاع می رساند قرارداد بیمه درمان تکمیلی کارکنان دانشگاه با شرکت سهامی بیمه ایران (شرکت خدمات بیمه ای پیشگامان اقتصاد پویا ) منعقد شده است. لذا بر اساس قرارداد منعقد شده (1 مهر 96 لغایت 1 مهر 97)؛ همکاران محترم هیئت علمی، رسمی، پیمانی، قراردادی می توانند از بین دو طرح طلایی و نقره ای یک طرح را به صورت اختیاری برای خود و افراد تحت پوشش انتخاب نمایندو فرم درخواست پیوست شده را تا حداکثر تاریخ 96/07/30 تکمیل و به اداره رفاه ارسال نمایند.

 

همچنین کارکنان ضریب K و طرحی در صورت تمایل به استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی و انجام فرایند ثبت نام، می‌بایست جهت ثبت نام به اداره رفاه مراجعه نموده و حق بیمه یکساله خود را به صورت یکجا به شماره حساب اعلامی شرکت واریز نمایند و فیش واریزی را در اسرع وقت به اداره رفاه تحویل دهند.

 

مبلغ حق بیمه(درمان و عمر) بدون احتساب مالیات، ماهیانه هر فرد برای طرح نقره ای کارکنان ماهیانه مبلغ 345 هزار ریال (با فرانشیز 20% ) و برای طرح طلایی کارکنان ماهیانه مبلغ 1 میلیون و 300 هزار ریال (با فرانشیز 10%) می باشد.

 

همچنین ایثارگران محترم همانند سال قبل جهت ثبت نام به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یا مناطق خود مراجعه نمایند و در صورت تمایل جهت ثبت نام در دانشگاه به صورت عادی همانند سایر کارکنان می باشد.

 

 توجه: امکان تغییر طرح انتخابی بیمه تکمیلی (طلایی و نقره ای) تا پایان قرارداد وجود ندارد و طرح انتخاب شده برای کارمند و افراد تحت تکفل ثبت نام شده نیز یکسان می باشد

جدول تعهدات بیمه درمان

ماده 3 قرارداد بیمه درمان

مدارک لازم جهت دریافت خسارت

مدارک لازم جهت بازپرداخت هزینه های بیمارستانی و بستری

مواردی که قیل از اقدام درمانی نیاز به تایید پزشک معتمد بیمه گر دارد

فرم ثبت نام

مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه ایران


١٣:٣٨ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٨٩٨    /    تعداد نمایش : ٦٤٦خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و ...گروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی